DOUBLE PANEL ÇİT

DOUBLE PANEL ÇİT

Yüksek kaynak uygulanması ve çift çubuklu olması nedeniyle darbelere karşı büyük mukavvemet gösteren ve yüksek dayanıklılık sağlayan panel çit sistemidir.

Double Panel Çit

Double Panel Çiti diğer çitlerden ayıran en büyük özelliği, adından da anlaşılacağı gibi double (çift panelli) olarak üretilmesidir. Yüksek kaynak uygulanması ve çift çubuklu olması nedeniyle darbelere karşı büyük mukavvemet gösteren ve yüksek dayanıklılık sağlayan panel çit sistemidir.

Double Panel Çit nedir?

Montajı ve uygulaması kolay olan tel çit sistemlerindendir. Doğa olaylarından etkilenmeyen, bakım gerektirmeyen, dayanıklı, uzun ömürlü ve aynı zamanda bulunduğu ortama estetiklik katan dekoratif bir tel çit sistemidir.

Double Panel Çit Özellikleri

5 mm tel kalınlığı, 55 x 200 göz aralığında yatay telleri önlü arkalı çift çubukludur.

Galvaniz üzeri RAL 6005 yeşil fırın boyalıdır.

60×2 mm profil, kapak, klips akıllı vida ile birlikte set halinde satılır.

Güçlü kaynak yapısı ve tellerin kalın olması ayrıca yatay tellerin çift olmasından dolayı çok yüksek mukavemetlidir. Villa ve yapı çevresi, makine parkı, yüksek güvenlik gerektiren yerler, park ve bahçeler, spor sahaları, otoyol ara bölmeleri, metro hatlarında daha sıklıkla tercih edilmektedir.

Double Panel Çit Fiyatları

Double Panel çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Double Panel Çit Kullanım Alanları

• Otoyollarda ara bölmeler

• Metrolar

• Yüksek güvenlik gerektiren yerler

• Parklar ve bahçeler

Share Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Panel Çit

fencing-systems

Tel Örgü

Galvaniz Tel (9)

Gabione

kutu-gabione

Spor Sahaları

spor-sahasi1

Ferforje

Ferforje-nedir01

Barınaklar

hayvan-barinagi