PANO ÇİT

PANO ÇİT

PANO ÇİT

Genellikle kare ve dikdörtgen şeklinde kullanılan pano çitler, isteğe göre değişik şekil ve boyutlarda yapılmaktadır. Pano çit, alan düzenlemelerinin yapılmasından sonra zemin ya da duvar üzerine belli aralıklarla, önceden hazırlanan köşebent çerçeve içerisine çit hasırlı veya örgü telli panolar monte edilerek yapılmaktadır.

Pano Çit Özellikleri

Pano çit, 40*40 veya 50*50 köşebent demirler ile istenilen ebatlarda çerçeve demir imal edilir. Çerçeve içerisine isteğe bağlı olarak çelik hasır demiri, panel çit hasırı,veya fens teli monte edilir. Direkleri 50*50 2mm. kutu profilden imal edilir.

Pano çit yerinde yapılan montajı ve istenilen renge boyanabilme özelliği ile oldukça tercih edilen bir çit çeşididir.

Yıllardır, tel çit konusunda kendisini ispatlamış olan “Trabzon Tel Örgü”, pano çit ürünlerini modern teknolojisiyle üretiyor.

Pano Çit Fiyatları

Pano çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaktır.

Pano Çit Kullanım Alanları;

Pano çit; okullarda, basketbol sahalarında, bahçelerde ve çeşitli devlet kurumlarında güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Pano çit, güvenlik amaçlı kullanılmasının yanında, estetik görüntüsü bakımından oldukça tercih edilmektedir.

Share Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Panel Çit

fencing-systems

Tel Örgü

Galvaniz Tel (9)

Gabione

kutu-gabione

Spor Sahaları

spor-sahasi1

Ferforje

Ferforje-nedir01

Barınaklar

hayvan-barinagi